Detektywi do spraw prywatno-rodzinnych oraz wsparcia i bezpieczeństwa biznesu

 

Założycielem i właścicielem firmy jest emerytowany oficer Policji. Ostatnio zajmowane stanowiska – Ekspert w Zarządzie Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji, następnie Naczelnik Wydziału.

Biuro Detektywistyczne HALSKI to firma prowadząca czynności ustawowo regulowane w oparciu o uzyskany wpis do Rejestru Działalności Regulowanej w Zakresie Usług Detektywistycznych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, Licencję Detektywa nr 0000590 wydaną przez Komendanta Stołecznego Policji w Warszawie oraz wymaganym Ustawą o usługach detektywistycznych ubezpieczeniem OC – w Ergo Hestia.

Obszarem działania biura z siedzibą w Warszawie jest teren całej Polski oraz krajów Unii Europejskiej.

Zajmujemy się prowadzeniem zleconych spraw dla osób prywatnych oraz podmiotów gospodarczych.

Posiadając nowoczesny sprzęt oraz korzystając z bogatego doświadczenia naszych detektywów (zdobytego w wieloletniej pracy w organach ścigania) oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi w sprawach: cywilnych, spadkowych, windykacyjnych, gospodarczych, kryminalnych oraz poszukiwania osób i mienia.

Do bezpośredniej realizacji zleconych zadań zatrudniamy wyłącznie licencjonowanych detektywów, którzy z wykonanych czynności sporządzą Raport (w razie potrzeby włącznie z dokumentacją audio, foto, video), który przekazywany jest do dyspozycji zlecającemu wykonanie usługi – umożliwiające podjęcie ważnych przez Klienta decyzji.

Raport jest dowodem wykonania zlecenia i może być wykorzystany w Sądzie jak również zostać jedynie do Państwa dyspozycji pozostawiając swobodę dalszych decyzji.

Biuro detektywistyczne HALSKI to licencjonowani detektywi, którzy wykonując czynności przy zagwarantowaniu dyskrecji i wysokiej skuteczności zajmą się każdym ważnym dla CIEBIE zadaniem, potwierdzając lub wykluczając TWOJE podejrzenia lub przypuszczenia.

Zapraszamy do siedziby Biura detektywistycznego HALSKI w Warszawie, ul. Puławska 176/178 lok. 62.

Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny, gdyż (z uwagi na charakter pracy) wszyscy detektywi mogą znajdować się w terenie. Na Państwa życzenie spotkamy się w dowolnym wskazanym przez Klienta miejscu.